Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adımlarımız Yeri Göğü Sarsıyor, İhtilalimiz Büyüyor...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MDD Mi SD Mi

+9
adalı
devrim_berfin
gözde01
devrimci_nazlı
ruzgar-
taylandenizsinan
Devrmici_Deniz
sln13
TekYolDevrim
13 posters

MDD Mi SD Mi
Milli Demokratik Devrim'i Savunuyorum
MDD Mi SD Mi Vote_lcap23%MDD Mi SD Mi Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Sosyalist Devrim Tezini Savunuyorum
MDD Mi SD Mi Vote_lcap69%MDD Mi SD Mi Vote_rcap
 69% [ 9 ]
İkisinide Savunmuyorum Yaşasın Faşizm :D
MDD Mi SD Mi Vote_lcap8%MDD Mi SD Mi Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 9:17 pm

Arkadaşlar Milli Demokratik Devrim Tezini Mi Savunuyorsunuz Yoksa Sosyalist Devrim Mi ?

Ben MDD'den yanayım çünkü milli demokratik devrim olmadan sosyalist devrim olamaz bu iki aşamalı bir olaydır diye düşünüyorum...
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 9:57 pm

bende MDD den yanayım tibet sAna katılıyorum ilk olarak milli devrimin olması gerekir bencede....
https://soldevrim.yetkin-forum.com
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 7:12 pm

C şıkkı tabiki de Very Happy Ay çok komiksiniz.

MDD de iyi ama bende sosyalist daha ağır basıyor gibi..
taylandenizsinan
Gözdemiz
Gözdemiz
taylandenizsinan

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Meslek : öğrenci
Lakap : AVNOŞ

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 10:32 pm

son şık süper ya Very Happy:Dmdd olmalı sonra sd olmalı Wink
ruzgar-
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ruzgar-

Kadın Mesaj Sayısı : 359

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 11:28 pm

Sosyalist Devrim Tezini Savunuyorum..
devrimci_nazlı
Gözdemiz
Gözdemiz
devrimci_nazlı

Kadın Mesaj Sayısı : 108

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 1:06 pm

ben sosyalistim sd olmalı
gözde01
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gözde01

Kadın Mesaj Sayısı : 20

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 2:02 pm

bende sosyalist devrimi savunuyorum....Bunu herkes biliyor zaten Very Happy
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 3:03 pm

Arkadaşlar sd ve mdd'yi biliyormusunuz sosyalist olmak sd'yi savunmak anlamına gelmiyor.Kısaca açıklayayım : Sd'de direk olarak sosyalist bir devrim yapmayı savunuyor.Mdd'de ise ilk önce milli demokratik devrim yapıp ardından kansız bir şekilde sosyalizme geçişi savunur..

Benim Kendi Fikrim : Türkiye'nin bu halinde direk olarak sosyalizmin peşinden gitmek aptallık olur.Milli Demokratik Devrim olacak.Halk bilinçlendirilecek ve sosyalizme geçicez.

gözde01
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gözde01

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:14 pm

Bizde biliyoruz heralde ama bu bir süreç bunu da senin bilmen lazım halkımız o kadar dayanbilir mi ki tabi ki önce mdd olmalı ama sd direk geçişl ve ben sabırsız biriyim kişiliğime bu daha uygun... Exclamation
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:26 pm

gözde01 demiş ki:
Bizde biliyoruz heralde ama bu bir süreç bunu da senin bilmen lazım halkımız o kadar dayanbilir mi ki tabi ki önce mdd olmalı ama sd direk geçişl ve ben sabırsız biriyim kişiliğime bu daha uygun... Exclamation

Bunu sana söylediğimi nerden çıkardın :S Devrimci_Nazlı ben sosyalistim sd olmalı demiş sosyalist olunca sd'yi savunmak zorunda değilsin belki bilmiyodur diye açıklama yapmıstım ama...
gözde01
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gözde01

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 6:18 pm

Tamam o zaman anlaştık çünkü üstüme alındım dedim ben bunları biliyorum alla alla Very Happy
devrim_berfin
Gözdemiz
Gözdemiz
devrim_berfin

Kadın Mesaj Sayısı : 66

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 1:51 pm

sosyalist devrim olmalı tabi ki ben her zaman sosyalizm tezini savunmuşumdur.
devrimci_nazlı
Gözdemiz
Gözdemiz
devrimci_nazlı

Kadın Mesaj Sayısı : 108

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 2:04 pm

TekYolDevrim demiş ki:
gözde01 demiş ki:

Bunu sana söylediğimi nerden çıkardın :S Devrimci_Nazlı ben sosyalistim sd olmalı demiş sosyalist olunca sd'yi savunmak zorunda değilsin belki bilmiyodur diye açıklama yapmıstım ama...
bunu gayet iyi biliyorum bi tek sosyalist olduğum için sosyalist devrimi savunmuyorum
Misafir
Misafir

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 3:52 pm

Yaşasın faşizim Very Happy
Milli Demokratik devrim Süreci Yaşanmadan, Sosyalist Devrim Sekteye uğrar Geri Devrim Süreci Kaçınılmazdır... Nitekim sovyet rusya örneği verilebilir. Milli Demokratik Devrim süreci olmazsa çok güçlü ve ezici bir sosyalist diktatörlük gerekir. Halk çok ezilir. Bu noktada halkmı devlet için Devlet mi halk için sorusu gündeme gelirki. Demokrasi sloganları solcular için sadece havada kalmış bir propaganda malzemesi olarak kalır. Yerine oturmaz. Bu Yüzdendirki önce feodalitenin karanlık köklerini üzerimizden atmazsak sosyalist devrim sürecini yaşayamayız...
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

Kadın Mesaj Sayısı : 325

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 1:35 am

Önce Milli Demokratik Devrim sonra Sosyalist Devrim.Nedenlerine gelince arkadaşlar özetlemiş benim düşüncelerimi.onun için de fazla bir şey söylememe gerek yok.
batuhan87
Yeni Üye
Yeni Üye
batuhan87

Erkek Mesaj Sayısı : 12
Meslek : profosyonel devrimci

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 5:30 pm

Önce Bağımsız Türkiye yi koruyacağız sonra Sosyalist Türkiye kuracağız.İşçiler iktidara gelecek.
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

Erkek Mesaj Sayısı : 201

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 11:38 am

Tekyoldevrim nickli admin arkadaşımı öncelikle uyarmak istiyorum.Sosyalist Devrim Teorisini savunan onbinlerce kisiye aptal dediği için.Bu hakaretin bilinçsizce yapıldığını varsayıyorum ve derhal kendisinden bir düzeltme mesajı bekliyorum.kendi fikrim diye not düşmüşsün.Keşke kendinde kalsaydı bu fikrin!!!Adminler olarak bunlara bundan sonra daha fazla dikkat edeceğinizi umuyorum.Siz de bir adminsiniz ve en çok da sizin bu gibi mesajlara dikkat etmenız lazım.Aksi takdirde bu güzelim sıcak ortam böle devam etmez!Sizin ideolojinizin dışındaki görüşlere lütfen biraz daha saygılı olun ve diger üyelerin de bu şekilde davranmasını sağlamaya çalışın.Sizin göreviniz bu olsa gerek.Sitenin huzuru ve işlevsel olması en önemlisi de amacımıza hizmet etmesi...

Anket sorusuna yanıtım; tabiki '' Sosyalist Devrim Teorisi ''
Saygılarımla...

TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 5:49 pm

ERNESTO demiş ki:
Tek yol devrim nickli admin arkadasımı oncelikle uyarmak istiyorum.Sosyalist Devrim Teorisini savunan onbinlerce kisiye aptal dedigi icin.Bu hakaretin bilincsizce yapıldıgını varsayyorum ve derhal kendisinden bir düzletme mesajı bekliyorum.kendi fikrim diye not dusmussun,keske kendınde kalsaydı bu fikrin !!! Adminler olarak bunlara bundan sonra daha fazla dikkat edeceginizi umuyorum.sizde bir adminsiniz ve en cokda sizin bu gıbı msjlara dıkkat etmenız lazım.Aksi taktirde bu güzelim sıcak ortam böle devam etmez ! Sizin ıdeolojınızın dısındakı görüşlere lütfen biraz daha saygılı olun,ve diger üyelerinde bu şekilde davranmasını saglamaya çalışın.Sizin göreviniz bu olsa gerek.Sitenin huzuru ve işlevsel olması en önemliside amacımıza hizmet etmesi...

Anket sorusuna yanıtım; tabiki '' Sosyalist Devrim Teorisi ''
Saygılarımla...

1.ci Olarak Sosyalist Devrim Teorisini savunan kişilere aptal demedim.Sadece türkiye'nin şu halinde ön plan olarak sosyalizm peşinden gitmek BENCE aptallık olur dedim.

2.ci Olarak Burası bir forum ve sen fikrin kendine kalsaydı gibi bir yorum yapamazsın düşüncelerde yorumlarda hiçbir kısıtlama yok bizim forumuzda herkez istediği gibi yorum yapabilir ve fikirlerini özgürce söyleyebilir.

Yazdığım yorumu yanlış anlamıssın sosyalist devrim teorisini savunanlara kesinlikle aptal demedim.Onlarda yoldaşımız.

YİNEDE ÖNERİN İÇİN TEŞEKÜRLER BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ OLACAĞIM ÖZÜR DİLERİM...
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

Erkek Mesaj Sayısı : 201

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 1:53 am

Tamam işte bende onu diyorum =) sana göre ben ve binlerce yoldaşım,sosyalist devrim terorisinin peşinde gidiyoruz o zaman aptalız ve yine;benim fikrime göre diye başlayarak yazdığın mesajında bizlere aptal dedigin için o fikrin keşke sana kalsaydı dedim.yoksa sen burda MDD yi savunmuşsun savunmamışsın kimsenin buna dediği bir şey yok ki.Bu senin en özgür hakkın.En azından kendi aramızda bunu engellemeyelim,engellemem de engellemye calışmam da.Ama bu başka ideolojiye sahip insanları aşağılayıcı mesaj olmadığı sürece!!! Neyse daha fazla uzatmadan ve klavye devrimciliği de yapmdan mesajı sonlandırayım. MDD'yi savunan tüm arkadaşlara mücadelelerinde başarılar dilerim.Benim söyleyeceğim tek şey bu olur.
Ve siz SOSYALİST DEVRİM TEORİSİNİ savunan Yoldaşlarım,Sizlerede kolay gelsin.Zafer Bizim Olacak Yoldaşlar,ve burda kazananda Halkımız olacak !..

ÖZÜR DİLEME NEZAKETİNİ GÖSTERDİĞİN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM ! kolay gelsin...
kırmızıbalon
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 8

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 4:36 pm

Sosyalist Devrim Tezini savunuyorum.
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 2:18 pm

Yaşasın Faşizm şıkkına oy veren kim? Very Happy
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

Kadın Mesaj Sayısı : 541

MDD Mi SD Mi Empty
MesajKonu: Geri: MDD Mi SD Mi   MDD Mi SD Mi Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 5:31 pm

c şıkkına ölürümde oy vermem one be öle Very Happy

MDD Mi SD Mi
1 sayfadaki 1 sayfası