Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adımlarımız Yeri Göğü Sarsıyor, İhtilalimiz Büyüyor...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yapar mısın?, Yapmaz mısın?

+2
dejavu__dt
ruzgar-
6 posters
YazarMesaj
ruzgar-
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ruzgar-

Kadın Mesaj Sayısı : 359

Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Empty
MesajKonu: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 1:43 am

Önce bir soru sorulacak, alttaki ise onu yapıp yapmayacağını söyleyecek ve sonra kendisi de bir soru soracak...

Ben başlıyorum;

Alttaki; size misafir geldi ve sen onlara kahve pişirdin sırf gıcıklık olsun diye kahvenin içine tuzu boşaltır mısın?
dejavu__dt
Test-Mod
Test-Mod
dejavu__dt

Kadın Mesaj Sayısı : 261

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 11:29 am

Eğer gelen kişi çok yakın bir tanıdığım ise yaparım Very Happy:D:D

bungee jumping yapar mısın? Smile zevkli olur yaaa
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 12:22 pm

Ne_??? Very Happy:D:D:D:D:D
Yazılıdan bir alınca ailene söyler misin?
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

Kadın Mesaj Sayısı : 541

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 7:33 pm

HAYIIIIRRRR: Very Happy

gıcık olduğun kıza ve aynı zamanda kız sağcıysa ve sinir edecek hareketler yapıyorsa onun saçıını başını yolarmısınız ??? (BEN YAPARIM) Smile
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 10:20 pm

Yaparım tabi... Very Happy
Sevdiğin çocuğa ilan-ı aşk eder misin?
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 10:58 pm

evet ederim Very Happy senn sorularınada hep ben cevap veriyorum bizden başka kimse yokmu ya Very Happy

haksızlığa uğradığın zaman hakkını ararmısın yoksa kısmet deyip geçermisin?
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 11:02 pm

Tabiki ararım hocaya bile küfür etmislim olmustur Very Happy

İnsan öldürmek zorunda kalsan öldürürmüsün ?
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:21 pm

Ay nasıl soru bu yaa! :S Öldürme nedenime bağlı...
Ya anneni öldüreceğiz ya da faşist olursun diye iki seçenek konulsa önüne faşist olur musun?
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 3:33 pm

faşist olma numarası yapardım ay bu ne biçim soru ya böle sorumu olur :S Very Happy

hoşlandığın çocuğun telefonunu başkasından alıp gizli numaradan arayarak SENİ ÇOK SEVİYORUM diyip kapatırmısın?
dejavu__dt
Test-Mod
Test-Mod
dejavu__dt

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 5:19 pm

hayır direk yüzüne söylerim ne kaybederim ki Very Happy

böcek yiyebilir misin??? ıııyyy kendimden tiksindim böle bi soru sorarken Very Happy:D
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 1:35 pm

Ohhh bayılırım. Sabah akşam yerim. Very Happy:D
Özge iyi fikirmiş Very Happy

Bilgisayarına girdiğin bir site yüzünden virüs bulaşsa ve bilgisayarın çökse babana söyler misin benim yüzümden oldu diye?
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 1:59 pm

tabikide hayır abimin üstüne atarım Very Happy

peki söyleyin bakalım faşist bi öğretmen derste solcuları kötülüyor ne yapardınız dicem olmucak. onun için böle bi soru sormak istiyorum onu müdürlere veya tkp gibi bir örgüte söyleyip dövdürtmesini istermisiniz:D soru biraz karışık ama merak ediyorum yaparmıydınız?.
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 2:13 pm

İlk soruyu cevaplıyayım önce;
Böyle bir olay başıma geldi. Dershane Türkçe Öğretmenim (ki faşistin önde gideninin de önde gidenidir =) ) '1 Mayıs da meydanlara dökülenler, PKK'yı dağa çıkaranlardır dedi. Embesil işte ne olacak ama hiç merak etmeyin ben cevabını verdim.

İkinci soru da:
Ben el temizliğine çok önem veririm. O yüzden hayır Very Happy:D:D

ÖSS'de senin yerine başkasını sınava sokar mısın?
dejavu__dt
Test-Mod
Test-Mod
dejavu__dt

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 5:16 pm

Haksızlığa karşıyım aslında sokmamak gerekir ama bu sistem bu durumu hak ediyor sokardım yani keşke öle bi imkan olsa Very Happy

Birisine aşıksınız o ise başkası ile birlikte onları ayırmaya çalışır mısınız? Very Happy ben kendi adımada cevap vereyim öyle bir şey yapmam. Smile
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 5:50 pm

Eğer sevdiğim kişi mutluysa ve çıktığı kişi de onu seviyorsa ayırmam. Ama eğer kız benim aşkımı oyalıyor, onunla oynuyorsa ayırmaklar kalmam saç baş girerim valla.

Alttaki diyelim OKS'de düşük bir puan çıkardın. Ailen seni Meslek Lisesi'ne gönderelim diyor. Ne yaparsın, düz lise mi meslek lisesi mi??
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 10:02 pm

yoldaş vallahi içimi okumuşsun annemler beni oks de iyi bir yei kazanmadığımı görürlerse ki öyle olcak çünkü hiç çalışmadım oksye Very Happy beni zorla meslek lisesine verceklermiş ama ben düz liseye gidip ya gazateci yada avukaat olmak istiyorum sözelim ve eşit ağırlığım çünkü çok güzel ama malesef boyun eyip meslek lisesine gireceğim çünkü ordanda bi şansım var girip bilgisayar üzerine geçiş yapacağım. bi yandan da bakarsanız çok karışığım Sad

peki gece oldu uyudunuz sabah kalkıyorsun bide ne göresiniz Very Happy 50-60 yıllar arasındasınız deniz gezmişte görmeniz olanaklı hemen gçrmek istermisiniz yoksa aman boşver deyip gerçermiydiniz.?
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 10:58 pm

Amann boşver derim Very Happy Tabiki de gider görürüm. Hatta bende düşerim onlarla devrim yoluna.

(Bence meslek lisesine git, bilgisayar filan. Annenlere bilgisayarda öğrendiğimiz programları tekrar ediyorum dersin, bilgisayardan kalkmazsın Very Happy )

Hatırla Sevgili ekibi senin dizinin manyağı olduğunu bir şekilde öğreniyor. Ve seni tüm ekibin katılacağı bir yemeğe davet ediyorlar. Ama aynı akşam tek ablanın düğünü var. Düğünü boşverip yemeğe gider misin? (Valla ben şahsen yemeği seçerdim)
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 10:04 pm

(ay vallahi doru sölüuorsun bende zaten mesleğe gitcem ordan bilgisayar Very Happy)

ben tabikide yemeğe giderim çünkü ablam yok Very Happy

sen okulda çok önemli bir sınava gireceksin ve bir türlü çalışamadın akşam tam des çalışıyorsun birisinin kına gecesi var ve çok ses çıkıyor. sende tabikide ders çalışamıyorsun. oraya gidip polisi ararım tehtidiyle girermisin veya ders çalışıyorum birazcık sessiz olurmusunuz diyebilirmisin?
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 2:46 pm

Ders çalışıyorum sessiz olun derim.
Bir gün çok önemli bir sınavım vardı. Annemin de komşuları gelmişti.Çok ses çıkarıyorlardı, çok gülüyorlardı. Ben de çalışamıyordum. Sonra gittim onların yanına 'Ya çok oturdunuz, hadi gidin şimdi, çalışamıyorum! dedim Very Happy Onlarda bozulup gittiler Very Happy Sen de benim yaptığımı yapar mıydın yapmaz mıydın?
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 6:25 pm

tabikide yapardım Very Happy ya benim soracak sorum kalmadı ben PES diyorum benden sonraki bi soru bulsun ya Very Happy
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 2:10 pm

Tamam..
Alttaki tut ki sevgilinle sinemadasın. Baban sevgilin olduğunu bilmiyor. Ve ön koltukta da babanla sevgilisi (!) oturuyor. Babana görünmemek için gizlice kaçar mısın, yoksa babana kim bu kadın diye hesap sorar mısın?
dejavu__dt
Test-Mod
Test-Mod
dejavu__dt

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 3:08 pm

Tabiki kim bu kadın diye hesap sorarım!!!

Bir konserdesin ve şans eseri sahneye alındın senden şarkı söylemen isteniyor sesin çok kötü buna rağmen söyler misin???Very Happy
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 7:18 pm

evet sölerim Very Happy

evdesiniz annen temizlik yapıyor camları silcek ama boyu yetmiyor senden rica ediyor ki bakın siz bu şansa sizin evin önünde de çıktığınınz veya sevdiğiniz çocuk arkadaşlarıyla duruyor. camları silermiydiniz silmezmiydiniz Very Happy
Question
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 9:57 pm

Nasıl soru bu ya? Şaşırdım... Very Happy Silmezdin herhalde.
Alttaki sen??
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

Erkek Mesaj Sayısı : 201

MesajKonu: Geri: Yapar mısın?, Yapmaz mısın?   Yapar mısın?, Yapmaz mısın? Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 3:15 am

seni uyanık seni üsttekinin sorusunu bana sorup yırtmak istiyorsun dimi Razz =) hem nerden biliyorsunuz bir bayan arkadaşın sizden sonra cvp verecegini =)) yinede vereyim bakalım silerdim sanırım Razz:P =)

acil olarak bir yere yada bir toplantıya yetişmen lazım.cebindede son bir taksi parası var.gerçekten ihtiyacı oldugunu dusundugun biri senden istedi verirmiydin vermezmiydin ?

Yapar mısın?, Yapmaz mısın?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Belarustan kovulan ABD ne yapar???