Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adımlarımız Yeri Göğü Sarsıyor, İhtilalimiz Büyüyor...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

unutamadığınız bir anınız...

4 posters
YazarMesaj
taylandenizsinan
Gözdemiz
Gözdemiz
taylandenizsinan

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Meslek : öğrenci
Lakap : AVNOŞ

unutamadığınız bir anınız... Empty
MesajKonu: unutamadığınız bir anınız...   unutamadığınız bir anınız... Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 3:15 pm

evet...herkesin bir unutamadığı anısı vardır sizin ne Wink
ben bu 1 mayıs 2008 sabah 5de kalktım.Büyük bi heyecan içinde gitmek çok istiyordum.Ama babam git izin veriyorum falan demedi.Giyindim okula gidermiş gibi giyindim tabii normal kıyafet giydim.Okul bir yere gidecek dedim ve okula yakın biryerde bıraktılar beni.Bende dolmuşa bindim ama taksime gitmiyormuş dolmuş.Şişlide inip gittim.ilk biber gazını bir ara sokağa girerken yedim sonra anladım ki o sokaktakilerın bazıları eyleme gidiyor takip ettim sonra bir yerde durduk konuştular.işaretleştiler veee chpnin önüne çıktık 1 mayısı çalıyordu arada ******ın konuşmasını veriyordu sonra çoğu kişi ******la dalga geçiyorlardı.haklılardı.adam faşist oldu!neyse beklediğim an geldi bütün herkes slogan atmaya başladı ben slogan atarken önümden biri geçti gülümsedi sonra ben de ona gülümsedim ve bana tek misin dedi evet dedim yanlarına aldılar onlar olmasaydı yanardım biz diski falan bekledik gelmediler polis biber gazı attı biz kızlar kaçtık nerdeyse hep kaçtık sonra diğer kişilerle buluşup taksime girmeye çalışacaktık polisler yolu kapatmışlar bir parka gittik faşist parkıydı.bayağı durduk sonra polis girdi parka üf diğer tarafta yurtsever cepheliler çatışıyordu sanırım sonradan taksime yakın bir yere geldik benı uyarıyordu ibo abi git bak cunku çatışacağız vs..taksime girmeye çalışırken polis biber gazlarını attı biz kaçtık bayağı olaylar oldu yazsam sayfalara yetmez neyse sonunda kızlar olarak Mahir çayanın bir arkadaşına gittik.Çok güzeldi.Kitap verdi bana.Kısacası bu 1 mayıs 2008i asla unutmayacağım.Üniversite öğrencileri ile geçirdim günümü ve hiç küçümsemediler.Saygı bile duydular.Hayatımın en zor ve güzel günüydü.
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: unutamadığınız bir anınız...   unutamadığınız bir anınız... Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 7:20 pm

ibo abi? bu abi pek iyiymiş canım yaa benim hiç öyle anılarım olmadı :'(
https://soldevrim.yetkin-forum.com
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MesajKonu: Geri: unutamadığınız bir anınız...   unutamadığınız bir anınız... Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 11:42 am

Ne güzel bir anı.. Çok şanslısın..
taylandenizsinan
Gözdemiz
Gözdemiz
taylandenizsinan

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Meslek : öğrenci
Lakap : AVNOŞ

MesajKonu: Geri: unutamadığınız bir anınız...   unutamadığınız bir anınız... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:48 pm

valla iboya artık abi demiyorum o dedi ibrahim diyeceğim artık neyse.bence hepimizin böyle güzel bir anısı vardır ya mesela 6 mayıs ve bugün yani 24 mayıs süper günlerdi bu mayıs bana uğurlu geldi ve bol bol anılarım oldu
Very Happy:D
devrimci_nazlı
Gözdemiz
Gözdemiz
devrimci_nazlı

Kadın Mesaj Sayısı : 108

MesajKonu: Geri: unutamadığınız bir anınız...   unutamadığınız bir anınız... Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 1:14 pm

taylandenizsinan demiş ki:
valla iboya artık abi demiyorum o dedi ibrahim diyeceğim artık neyse.bence hepimizin böyle güzel bir anısı vardır ya mesela 6 mayıs ve bugün yani 24 mayıs süper günlerdi bu mayıs bana uğurlu geldi ve bol bol anılarım oldu
Very Happy:D
yaaa ne güzel
benim bir anım oldu oda saçmalıktan yıkılıyor Very Happy

Lütfen türkçemize dikkat edelim(Mare_Nostrum__)
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MesajKonu: Geri: unutamadığınız bir anınız...   unutamadığınız bir anınız... Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 12:06 pm

Ay çok komiksin. Saçmalıktan yıkılıyor mu Very Happy Anlatsana..

unutamadığınız bir anınız...
1 sayfadaki 1 sayfası