Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adımlarımız Yeri Göğü Sarsıyor, İhtilalimiz Büyüyor...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz

+4
Devrmici_Deniz
-DEVRİMCİ-
sln13
TekYolDevrim
8 posters
YazarMesaj
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Empty
MesajKonu: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 6:09 pm

Üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşseniz naparsınız Very Happy
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 12:10 pm

Aman eksik olsun ya her yerde birlikteyiz zaten Very Happy heralde basket oynardık Very Happy
https://soldevrim.yetkin-forum.com
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:59 pm

sln13 demiş ki:
Aman eksik olsun ya her yerde birlikteyiz zaten Very Happy heralde basket oynardık Very Happy

her yerde birliktemiyiz Very Happy yüzünü 40 yılda bir görüyorum zaten son zamanlarda hiç pas vermiyosun Very Happy ayrıca ıssız adada basket topu ve basket potasını nereden bulacağını anlamış değilim Very Happy

En son TekYolDevrim tarafından Paz Mayıs 11, 2008 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

Kadın Mesaj Sayısı : 541

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 7:36 pm

kaçmak için plan yapardık galiba Very Happy
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 2:59 pm

TekYolDevrim demiş ki:
sln13 demiş ki:

her yerde birliktemiyiz Very Happy yüzünü 40 yılda bir görüyorum zaten son zamanlarda hiç pas vermiyosun Very Happy ayrıca ıssız adada basket topu ve basket potasını nereden bulacağını anlamış değilim Very Happy

napalım canım ya hayat şartları sistem bizi bu hale getirdi ayrıca ben bulurum ıssız adada basket topunu hıh:D

özgeyle yüzerek kıyıya gitmeye çalışırdık heralde:D
https://soldevrim.yetkin-forum.com
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 4:28 pm

Hatırla Sevgili'den ve devrimden konuşurduk herhalde.. Bir de oradaki canlı ve cansız tüm canlıları Sosyalizm'e davet ederdik Very Happy
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

Kadın Mesaj Sayısı : 325

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 4:42 pm

Devrmici_Deniz demiş ki:
Hatırla Sevgili'den ve devrimden konuşurduk herhalde.. Bir de oradaki canlı ve cansız tüm canlıları Sosyalizm'e davet ederdik Very Happy

Kesinlikle:)
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 10:08 pm

seninle ıssız adaya düşsem galiba ölürdüm Very Happy hep beni eleştirirdin Very Happy
birbirimiz hakkında konuşurduk ve birde tabikide devrimden konuşurduk...
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

Erkek Mesaj Sayısı : 201

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 3:26 pm

Ordan Kurtulmanın yollarını arardık heralde.Ama fazla acele etmezdim.O kadar çok bunaldım ki bu kalabalık ve gürültüden hiçte kötü gelmezdi hani;orman,su ve sessizlik =) tabi sesiz bir arkadaşsa yukarıdaki =) eger öyle değilse daha fazla efor harcardım bir an önce adadan kurtulmak için Razz Razz =)
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 6:28 pm

yok canım ben sessiz birisiyim en kısa zamanda ıssız bir adaya düşsek iyi olur ikimiz içinde.. Razz Very Happy
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 11:36 am

Taşları toplar, ülkeye dönünce Tayyip'e atardık.
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 10:12 pm

evet yoldaş vallahi ben en büyüğünü bulurdum kafasını yarardık ne güzel olurdu Very Happy

valla ikimiz ıssız adaya güşersek ben onu aşçı yapardım yemek bulur yapar bende yerdim Very Happy ben bağzıma düşkünümdür de Very Happy:D:D
esra_19
Bize Alışmış
Bize Alışmış
esra_19

Kadın Mesaj Sayısı : 20
Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 10:52 pm

vallahi üstteki üyeyi tanımadığım için ıssız bi adaya düşsem ne yapacağımı bilmiyorum
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 2:35 pm

-DEVRİMCİ- demiş ki:
evet yoldaş vallahi ben en büyüğünü bulurdum kafasını yarardık ne güzel olurdu Very Happy

valla ikimiz ıssız adaya güşersek ben onu aşçı yapardım yemek bulur yapar bende yerdim Very Happy ben bağzıma düşkünümdür de Very Happy:D:D
Very Happy Ben de düşkünümdür. Mantar hariç her şeyi yerim Very Happy Patlıcana bayılırım. Hamburger ve pizzadan çok kebap, lahmacun filan. Türk yemeklerini severim. Neyse konu nereye geldi Very Happy:D

Esra ile ıssız adaya düşsek bol bol düşünürdük herhalde.. Very Happy
Deniz_Sol
Bize Alışmış
Bize Alışmış
Deniz_Sol

Kadın Mesaj Sayısı : 31

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 12:08 am

Ağız tadımız pek uyuşmadığı için yemek konusunda kavga ederdik Razz Very Happy
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 1:42 pm

Yoo bence yemek konusunda çok iyi anlaşırdık. Kebapları ben, hamburgerleri sen yerdin. yemekler bölünmüş olmazdı Very Happy
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 3:00 pm

canım ben senle ıssız adaya düşseydik çok iyi vakit geçirirdik gezerdik ve devrimden bahsederdik ama daha çok gece olunca benim şu yemek meselesinden bahsederdik sen bişey bulamaz olursanda ben seni yerdim olur biterdi Very Happy
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz   Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 11:53 am

Very Happy He he süper fikir. Biz Özge'yle ıssız adaya düşsek?.. Ne siz sorun ne de biz söyleyelim. Allah adadakilere sabır versin Very Happy

Üstteki Üyeyle Issız Adaya Düşseniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-