Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adımlarımız Yeri Göğü Sarsıyor, İhtilalimiz Büyüyor...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?

+8
devrimci_nazlı
taylandenizsinan
Ernesto
devrim_berfin
Devrmici_Deniz
sln13
adalı
ruzgar-
12 posters

Evet, görüşlerimi yansıtan bir parti var.
Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Vote_lcap25%Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Hayır, malesef yok.
Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Vote_lcap75%Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Vote_rcap
 75% [ 9 ]
Toplam Oylar : 12

YazarMesaj
ruzgar-
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ruzgar-

Kadın Mesaj Sayısı : 359

Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Empty
MesajKonu: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 1:58 am

Malesef benim yok. CHP'nin başında Deniz ****** olduğu sürece, asla oyumu ona vermem. Zaten o parti bu başkanla asla iktidara gelemez. Bu arada parti adı vermenize gerek yok. Sadece düşüncenizi merak ediyorum..
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

Kadın Mesaj Sayısı : 325

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 2:22 am

Benim de yok.Düşünceme gelince seninle aynı fikirdeyim.
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 5:04 pm

ne partisi ya birakin disuncemi yansitmasini adam gibi parti yok...
https://soldevrim.yetkin-forum.com
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 6:55 pm

Hayır, yok. Ama yine de tek secenek CHP gibi gözüküyor. Aralarında en güçlüsü o. Ama ben CHP'yi de pek beğenmiyorum. Nerde Ata'nın zamanındaki CHP...
devrim_berfin
Gözdemiz
Gözdemiz
devrim_berfin

Kadın Mesaj Sayısı : 66

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 8:28 pm

malesef ki yok. chp de amacından saptı . sadece kötünün iyisi diye solcular ona oy veriyor genelde.
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

Erkek Mesaj Sayısı : 201

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 9:07 pm

Evet Var;

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ ( TKP )

bu arada chp nin basındaki adam kim olursa olsun chp ninde diger partilerden farkı yok.ABD ye,AB'ye,IMF' ye 3 kuşak geriden göbekten bağlı çunku.Milliyetçilik de de MHP den daha aşagı kalır yanı yok maşşallah.AKP de CHP de DTP de meclisde oldugu surece bu ulke bolunme tehlıkesını atlatamamıs demektır.İktidara Kürt ve Türk halklarının kardeşliğini savunan bir proleterya partisi gelmedikçe,Sosyalizmi savunan bir parti gelmedikçede bu tehlike gecmeyecektir.
adam gibi bir parti yok diyenler bir kez daha düşünsünler !!!
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 10:21 pm

Tkp de benim görüşlerimi yansıtmıyor.
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePaz Mayıs 04, 2008 11:24 pm

ben senin görüşlerini yansıtıyor demedim zaten.iktidara sosyalist bir partinin gelmesi gerektigindn bahsettim.chp den bahsedenlere tepkin yok,ama TKP ye var ! =)
ayrıca chp nin avatarınıza koydugunuz Deniz'le,Mahir,Che,Yusuf,Huseyin'le,Yılmaz Güneyle hicbir bagı olammıstır olamzda.cunku bu saydıgım isimle sosyalisttirler.chp bnun yanından bıle gecmeyen faşist bir partidir !!! sol olarak gorenler vardır aramızda gordugum kadarıyla chp yı.degil arkadaslar chp solla hıc bagı olmayan bır partıdır.sol dıye sıstemın bıze altın tepsıyle sundugu bır sermaye partisidir.daha uzun uzun yazılır ama bu baslık alıtında tartısma yapılsın dıye acılmamısıtr.onun ıcın daha fazla kırletıp konuyu acan arkadasa haksızlık etmıs olmuyayım.ben orda kımseye laf atmadım,kımsenınde cvp vermesı gerekmıyordu.sadece benım anketle olan dusuncelerımı belırtmıstım.derdimi anlatabılmısımdır umarım.saygılarımla...
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 12:10 am

tamam ulaş yazdıkların doğru.katılıyorum.ayrıca onlara da tepkim var.gerektiği yerde de gösteririm.tkp konusu dışında.

En son mare_nostrum__ tarafından Ptsi Mayıs 05, 2008 5:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePtsi Mayıs 05, 2008 12:23 am

=) sevindim katılmana =) TKP konusunda da özgürsün Wink
taylandenizsinan
Gözdemiz
Gözdemiz
taylandenizsinan

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Meslek : öğrenci
Lakap : AVNOŞ

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 6:57 pm

chp demem asla ******ın konuşması faşizme kayıyor zaten !!
ödp fena değil eger oy verseydim onlara verirdim Wink
devrimci_nazlı
Gözdemiz
Gözdemiz
devrimci_nazlı

Kadın Mesaj Sayısı : 108

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 5:17 pm

Devrmici_Deniz demiş ki:
Hayır, yok. Ama yine de tek secenek CHP gibi gözüküyor. Aralarında en güçlüsü o. Ama ben CHP'yi de pek beğenmiyorum. Nerde Ata'nın zamanındaki CHP...
aynen ya...
****** ün kurduğu gibi olsaydı keşke
******dan dolayı CHP benim gözümden oldukça düştü
diğer partilerden söz etmeye gerek duymuyorum bile
-DEVRİMCİ-
Moderatör
Moderatör
-DEVRİMCİ-

Kadın Mesaj Sayısı : 541

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 5:20 pm

sln13 demiş ki:
ne partisi ya birakin disuncemi yansitmasini adam gibi parti yok...
evet sana katılıyorum adam gibi bir parti yok...
dejavu__dt
Test-Mod
Test-Mod
dejavu__dt

Kadın Mesaj Sayısı : 261

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 6:13 pm

Oy verilcek adam gibi parti yok ama iktidardan sonra en önde gelen parti chp olduğu için ona verirdim yeterki akp devri bitsin artık!!!
kırmızıbalon
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 8

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimePtsi Haz. 02, 2008 3:15 pm

Görüşlerimin tamamı olmasa da görüşlerime en yakın parti olarak ÖDP var bu aralar iyi çalıştığını düşünüyorum.
gülşah
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı?   Günümüzde, işte benim partim dediğiniz bir parti var mı? Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 7:35 pm

Evet var:

Türkiye Komünist Partisi

1 sayfadaki 1 sayfası