Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adımlarımız Yeri Göğü Sarsıyor, İhtilalimiz Büyüyor...

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?

+10
yEşİl gÖzLü
NauGhtY
Devrmici_Deniz
devrimci_nazlı
Cigdem
TekYolDevrim
devrim_berfin
gözde01
sln13
adalı
14 posters

Yeni bir kuşak gelir mi?
A)Evet
Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Vote_lcap67%Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Vote_rcap
 67% [ 12 ]
B)Hayır
Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Vote_lcap6%Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
C)Kararsızım
Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Vote_lcap27%Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Vote_rcap
 27% [ 5 ]
Toplam Oylar : 18

YazarMesaj
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

Kadın Mesaj Sayısı : 325

Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Empty
MesajKonu: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 3:18 am

Yeni bir kuşak gelir mi?Ben geleceğinden umutluyum.Peki ya siz?görüşlerinizi bekliyorum.
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 3:25 am

açıkçası ben pek sanmıyorum mşu anda herkes başkaldırmaktan korkuyor... bu yüzden kararsızım...
https://soldevrim.yetkin-forum.com
gözde01
Bize Alışmış
Bize Alışmış
gözde01

Kadın Mesaj Sayısı : 20

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 12:32 pm

Arkadaşlar benim çevrem çok geniş ve bu çevrede herkes birşeyler düşünüyorr artık gençlik bilinçlendi planlı hareketler olacağı kesin ben bundan eminim yeni bir gençlik doğuyor...
sln13
Admin
Admin
sln13

Kadın Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 1:03 pm

Gençlik hareketleniyor ama büyükler susturuyor bu kuşak gelse bile büyükler ve faşistler tarafından yok edilecektir...
Eğer ki bir kuşak daha doğarsa bizlerde yerimizi alacağız tabiki...
https://soldevrim.yetkin-forum.com
devrim_berfin
Gözdemiz
Gözdemiz
devrim_berfin

Kadın Mesaj Sayısı : 66

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 2:45 pm

Türk solu ne zaman toplansa darbe vurup dağıtıyorlar.Ama yine de toplanabilir de tekrardan.
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 9:15 pm

Kararsızım.Gelsede bu zihniyetle devrim yapılabileceğini zannetmiyorum.Kemalizm şu anki çoğu sosyalist tarafından reddedilmiş durumda sscb sevdalılığıyla devrim mevrim olmaz ama 68 kuşağı gibi olursa daha bilinçli hareketle ve daha onceki devrimci deneyimlerden iyi hareketler yapılırsa devrim olabilir.
Cigdem
Bize Alışmış
Bize Alışmış

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Nerden : Düsündüklerimizi özgürce söyleyebilecegimiz bir yerden
Meslek : Ögrenci

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 12:29 am

bence hayir yeni bir genclik kusagi gelmez ne yazikki
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 4:53 am

Bence gelecek.Ben umutluyum.Son olanlar öyle gösteriyor.Çünkü tarih tekerrürden ibarettir dostlarım
devrimci_nazlı
Gözdemiz
Gözdemiz
devrimci_nazlı

Kadın Mesaj Sayısı : 108

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 12:48 pm

bende umutluyum solcu gençlik yeniden toparlanır
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

Kadın Mesaj Sayısı : 426
Meslek : Devrimci Öğrenci

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 11:11 am

Gelicek bence..
NauGhtY
Yeni Üye
Yeni Üye
NauGhtY

Kadın Mesaj Sayısı : 13

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 9:40 pm

gelmesini umut ediyorum özelliklede son zamanlar da gelecekmiş gibi görünüyor umarım gelirr...
yEşİl gÖzLü
Yeni Üye
Yeni Üye
yEşİl gÖzLü

Kadın Mesaj Sayısı : 3

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 10:26 pm

geLSinnnnn...
ruzgar-
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ruzgar-

Kadın Mesaj Sayısı : 359

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 1:28 am

Gençler bir şekilde susturulmaya çalışılıyor. Geçmişte devrimcilere yapılanlar unutturulmaya, hatta hiç olmamış gibi davranılıyor. Tabiki yeni bir gençlik kuşağının gelmesini herkes gibi bende istiyorum. Ama ortada da bir gerçek var. Gençlik o dönemdeki gibi kararlı, cesur, ne istediğini bilen gençlik değil. En azından bir çoğu bu şekilde. Günümüzde gençlerin sorunu çok çok farklı. Ama herşeye rağmen ben yine de umutluyum. Çünkü, aralarında bizim gibi kararlı gençlerde var.
adalı
Test-Mod
Test-Mod
adalı

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 2:19 am

Katılıyorum söylediklerine.Ama Faşist güruh bize engel olamayacak.Ve de yeni bir kuşak gelecek.
Ernesto
Bitanemiz
Bitanemiz
Ernesto

Erkek Mesaj Sayısı : 201

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 12:42 pm

Tabii ki gelecek;hemde Sosyalizm sevdalıları,Marx-Engels-Lenin sevdalıları,SSCB sevdalıları,Tam Bağımsız Sosyalist Türkiye sevdalıları...
Bu güne kadar ülkeyi yönetmek de iktidar olmuş en azından hemen hemen her dönem ülke yönetiminde rol oynamış,solcuyum dıye geçinmişlerin tam tersini düşünen,gerçek anlamda solcu olan,sosyalist olan bir gençlik geliyor.kimse de bundan şüphe etmesin.
Bir de kimse yeni bir kuşak oluşsun da biz o kuşağın içerisinde yer alalım dıye düz bir mantıkla yaklaşmasın ve herkes burdaki herkes bizzat kendi elini taşın altına koymayı becersin.Her şeyi başka insanlardan beklediğimizde daha çok beklersiniz.Yeni bır kuşağın oluşmasını.Çünkü o kuşak bizleriz,o kuşağı var edecek olan insanlar bizleriz.kendimiz ne zaman mücadeleye bizzat omuz verirsek işte o zaman yeni bir kuşağı var etmiş yeniden yaratmış oluruz.hemde eskilerınden daha da etkili ve dahada güçlü bır sekilde.Ben buna inanıyorum ve bu günlerin artık çok da uzak olmadığını,içerisinden geçtiğimiz dönemden görebiliyorum.Gençlik uyanıyor,bizler herşeyin farkındayız.peki sorarım o zaman sizlere neden halen susuyoruz? annelerimizin sıcacık kucağında yatmak çok daha kolay olduğu için mi? onlar izin vermediği için mi ? onlar farkında değiller ama arkadaşlar geleceğimiz çalınıyor,daha ne kadar susacağız,yada ne zaman haykıracağız?tam birer köle oldugumz zaman mı ? yakında çünkü annenizin sıcacık kucağında yatacak zamanımız da olmayacak !!!
taylandenizsinan
Gözdemiz
Gözdemiz
taylandenizsinan

Kadın Mesaj Sayısı : 124
Meslek : öğrenci
Lakap : AVNOŞ

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 1:23 pm

kesinlikle doğacak hele 1 mayısı 6 mayıstakı kişileri gördükten sonra anladım 68 kuşagı yeniden doğacak bu sefer genç nesıllerle bizde 2008 kusagı oluruz artık ama kesin geçmişe dönüş var olmasıda lazım
WinkWink
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 11:53 am

Gençler hiçbir şeyin farkında değillerdi ama şimdi gözleri açıldı. Hiç değilse AKP'ye karşılar. Hem bunda TV'nin de katkısı var. Mesela hükümetin kanalında yayımlanan objektif bir dizi 'Hatırla Sevgili' gerçi bazı olayları yanlış hatırlıyor ama neyse..
TekYolDevrim
Bitanecik Admin
Bitanecik Admin
TekYolDevrim

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimePerş. Mayıs 22, 2008 8:24 pm

Devrmici_Deniz demiş ki:
Gençler hiçbir şeyin farkında değillerdi ama şimdi gözleri açıldı. Hiç değilse AKP'ye karşılar. Hem bunda TV'nin de katkısı var. Mesela hükümetin kanalında yayımlanan objektif bir dizi 'Hatırla Sevgili' gerçi bazı olayları yanlış hatırlıyor ama neyse..

Doğru söylüyorsun ATV'de yayımlanan Hatırla Sevgili dizisi insanlarda bir etki bıraktı ama tabii ki diziyle olacak şeyler değil ama geçmişi bize olduğunca objektif bir şekilde yansıtıyor insanlarda diziden etkilenip kitap alıyorlar kitap okumaya başlıyorlar.Buda Hatırla Sevgili dizisinin insanlığaTürkiyeye katkısı diğer yayımlanan diziler gibi uyduruktan saçma olayları mafya olaylarını anlatmiyor gerçekleri yaşanmışlıkları anlatıyor insanları kitap okumaya yönlendiriyor.Kurtlar vadisi falan gibi diziler insanları silah kullanmaya,eşkıyalık yapmaya yöneltiyor.
dejavu__dt
Test-Mod
Test-Mod
dejavu__dt

Kadın Mesaj Sayısı : 261

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 10:09 am

Gençler şu anda köreltilmeye çalışıyorlar ancak bizim gibiler onları bilgilendirdikçe inanıyorum ki yeni kuşaklar özgürlük için bağımsızlık için coşkuyla gelecektir...
Gelecek bizimdir...
Devrmici_Deniz
Moderatör
Moderatör
Devrmici_Deniz

MesajKonu: Geri: Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?   Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi? Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 7:31 pm

Evet, gelecek bizimdir!! Köreltme, sömürme oyunlarına gelmeyiz biz.

Yeni bir gençlik kuşağı gelir mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Senden sonra kim gelir?
» sitemizin yeni hali